arena mody Strategiczne

Arena ModyZagraj w Arena Mody!

 

Po założeniu konta utworzysz nową wirtualną panią, którą musisz się zaopiekować i poprowadzić do zwycięstwa w wielu konkursach! W grę Arena Mody zagrasz zupełnie za darmo! Tworzysz swoją postać decydując o jej szczegółowym wyglądzie wybierając m.in. wygląd oczu, nosa czy fryzury tworząc w ten sposób prawdziwą piękność.

Jednak, aby zrobić karierę w grze MMO Arena Mody wygląd wam nie wystarczy, będziecie musiały także pracować nad swoimi atrybutami takimi jak styl, kreatywność, hojność czy lojalność. Do ich zwiększenia potrzebne będą jednak pieniądze. Możecie je zarobić na kilka sposobów – pracując jako fryzjerka lub piosenkarka, a także wygrywając pojedynki na przysłowiowej Arenie Mody gdzie staniecie w szranki przeciwko innym modelkom.

Gra MMO Arena Mody to wspaniały świat mody i smak rywalizacji z supermodelkami w pojedynkach mody.

Po założeniu konta utworzysz nową wirtualną panią, którą musisz się zaopiekować i poprowadzić do zwycięstwa w wielu konkursach! W grę Arena Mody zagrasz zupełnie za darmo!

 

Przejdź na stronę gry Arena Mody!


Recenzja

Grywalność
Grafika
Ocena redakcji
Podsumowanie

Wspaniały świat mody i smak rywalizacji z supermodelkami w wyczerpujących pojedynkach mody to MMO Arena Mody przeglądarkowa gra on line.

Wynik 4 ocena