black crusade Strategiczne

Black CrusadeZagraj w Black Crusade!

Mechanika gry jest bardzo rozbudowana i nie chodzi tutaj o zwykłe elementy gier RPG, które tutaj się znajdują. Poruszanie się po mapie naszą postacią jest bardzo intuicyjne, zaś walki wyglądają nieco standardowo – typowa tekstówka. Produkcja rzecz jasna pozwala nam na stworzenie swojej gildii, zdobywanie zamków na mapach, czy ulepszanie bazy, która dostarcza później graczowi wiele dodatkowych statystyk. Ironicznym elementem jest zaś świątynia, gdzie możemy modlić się do bogów o zwiększenie statystyk postaci.

Najbardziej rozpoznawalnym elementem gry jest jej grafika, która jak na grę przeglądarkową jest bardzo dobra. Na polskim rynku nie znajdziemy tak dobrego layout’a, który za jednym razem byłby funkcjonalny i bardzo prosty w obsłudze. Omawiana gra podobnie jak wiele innych posiada Item Shop.  Sądzę, że dwa złote nie zbawią nikogo, a szczególnie weteranom tej gry dostarczą o wiele więcej frajdy. Jest on jednak bardzo tani i co najważniejsze nie wpływa znacząco na rozgrywkę. Gra pod względem mechanicznym stoi na bardzo wysokim poziomie zaawansowania.

Ruch postaci jest intuicyjny. Gra posiada wiele możliwości dodatkowym, pozwala nam na utworzenie swojej gildii lub dołączenie już do istniejącej, zdobywanie zamków rozmieszczonych na całej mapie, oraz ulepszenie bazy.Po wprowadzeniu obiecanych zamian będzie jeszcze lepsza, dlatego zagraj w nią już dziś. Najbardziej podobający się użytkownikom elementem jest zaś świątynia, gdzie możemy modlić się do bogów o zwiększenie statystyk postaci. Gra jest na razie w fazie beta, ale już stoi na wysokim poziomie.Zapraszam serdecznie, widzimy się w wirtualnym świecie gry.

 

Przejdź na stronę gry Black Crusade!


Recenzja

Grywalność
Grafika
Ocena redakcji
Podsumowanie

Black Crusade to gra przeglądarkowa od polskiego studia ToDesing. Produkcja jest osadzona w realiach średniowiecza, z niewielką domieszką elementów fantasy. Możemy wcielic się w rolę rycerza i wykonywać najprzeróżniejsze zadania, czy też stanąć do walki z potworami.

Wynik 3.8 ocena

Dołącz do Black Crusade!

Zagraj za Darmo!