fashion style Symulatory

Fashion StyleZagraj w Fashion Style!

 

Zdobywanie prestiżu pozwala piąć się w rankingu i zarabiać mo-dolary. Oprócz kreowania trendów, trzeba pamiętać o rozrywce, dbaniu o linie i prawidłowym odżywianiu swojej postaci.

Fashion Style to wyjątkowa gra stworzona dla nastolatków przez utalentowanych młodych ludzi.

W MMO FashionStyle staniesz się wirtualną modelką i podbijesz świat mody. W trakcie gry rozwijasz karierę i sprzedajesz ubrania zaprojektowane przez ciebie.

Tworzysz własną kobietę i sama wybierasz oczy, usta, nos, kolor włosów, makijaż. Całkiem jak w prawdziwym życiu modelki. Zagraj za darmo! W grze FashionStyle czeka na ciebie mnóstwo różnych zadań oraz liczne wyzwania. Jak każda modelka również i Ty potrzebujesz agencji, która poprowadzi Twoją karierę.

W FashionStyle zarabiasz pieniądze na pokazach mody, sesjach zdjęciowych lub w reklamie. W garderobie natomiast wybierasz fajne ubrania dla twojej modelki. W grze FashionStyle możesz głosować na tę modelkę, która ci się bardzo podoba. Wraz z twoją modelką możesz też ty wziąć udział w konkursach i przy odrobinie szczęścia znajdziesz się już niedługo na czele listy najładniejszych modelek.

 

Przejdź na stronę gry Fashion Style!


Recenzja

Grywalność
Grafika
Ocena redakcji
Podsumowanie

Fashion Style to gra, którą napędza moda. Tutaj można spełniać się w kierowaniu karierą wirtualnej modelki lub przy odrobinie talentu - zostać wirtualną projektantką i produkować ciuchy, które zawładną modnym światkiem.

Wynik 3.7 ocena