gierestrojka Strategiczne

GierestrojkaZagraj w Gierestrojka!

 

Takie właśnie proste gry dostępne są w serwisie Gierestrojka, gdzie można miło spędzić czas na grach planszowych i karcianych. Użytkownicy Gierestrojki mają do dyspozycji m.in. warcaby, warcaby, statki, kości, tysiąca, tryktraka, czy gomoku. Dostęp do gier wymaga zarejestrowania się na portalu.

Dodatkową atrakcją Gierestrojki są organizowane tam turnieje z nagrodami. Cały portal utrzymany jest w klimacie ZSRR, więc za zwycięstwa gromadzi się ruble. Można je wymieniać na różne przedmioty w sklepie.
Portal Gierestrojka.pl przygotował bogatą ofertę rozrywkową dla tych wszystkich, którzy lubią klasyczne gry multiplayer i oczekują od portalu ciekawej oprawy tematycznej. U nas gry przeniosą Cię w czasy głębokiego socjalizmu – zagrasz z innymi w szachy, warcaby, tysiąca, czy też statki i inne typy gier na ruble, ku chwale swojej drużyny. Stań się naszym towarzyszem – zarejestruj się i dołącz do gry już teraz! Na pewno Ci się u nas spodoba!

To właśnie sieć www dostarcza dzisiaj wspaniałej i różnorodnej rozrywki. Jedną z nich jest platforma Gierestrojka działająca pod adresem .

Strona ta została stworzona z myślą o graczach lubiących rozgrywki wieloosobowe (czyli multiplayer), którym nieobce są motywy radzieckie. Serwis oferuje gry towarzyskie, którym namiętnie oddawano się, zanim internet stał się dobrem powszechnym. W Gierestrojce możemy więc zagrać w warcaby, szachy, tysiąca, tryktraka, papier, kamień, nożyce, statki zwane okrętami, kości i inne.

Portal dla graczy Gierestrojka zawiera też elementy społecznościowe. Posiada forum. Umożliwia gromadzenie wirtualnej waluty (rubli), za którą można kupować dodatkowe akcesoria, które udoskonalają profil gracza, np. wąsy, maszynkę do lodów, wołgę, czołg T-34, UAZ-a, myśliwiec MiG, kopalnię, sputnik, Pałac Kultury, czyli znane atrybuty „radzieckości”.

Dzięki rozwijaniu profilu, zwycięstwom w zawodach, gracze mogą zostawać prezydentami wirtualnych republik tworzących Związek Republik Gierestrojki.

 

Przejdź na stronę gry Gierestrojka!


Recenzja

Grywalność
Grafika
Ocena redakcji
Podsumowanie

Ostatnio nową młodość przeżywają proste programy, którymi zachwycali się dzisiejsi 30-latkowie w czasach swojego dzieciństwa. Po części jest to konsekwencją rosnącej popularności internetu mobilnego oraz smartfonów, co można zaobserwować w serwisie Gierestrojka.

Wynik 4.2 ocena