heroes in the sky Symulatory

Heroes in the SkyZagraj w Heroes in the Sky!

 

Gra przenosi nas do czasów II Wojny Światowej, gdzie jednak przez większość czasu będziemy oglądać niebo i dziób naszego samolotu, aniżeli architekturę i krajobraz tamtych lat.

Już na samym początku jesteśmy zmuszeni wybrać pomiędzy dwoma frakcjami – Axis i Allies. W skład Osi wchodzą Niemcy, Włochy i Japonia, a Aliantów – okręty Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Sowietów. Oprócz zmian w wyglądzie, samoloty nie różnią się niczym szczególnym i naprawdę trudno jest znaleźć wyróżniającą się jednostkę, która była by źle zbalansowana i „wystawała” ponad innych.
W grze Heroes in the Sky wykonujesz misje w tych miejscach, które odgrywały również podczas Drugiej Wojny Światowej strategicznie ważne role. W Pearl Harbor i na Malcie panowały zażarte walki, w których również i ty możesz udowodnić swoje umiejętności. Weź udział w walkach wielkich mocarstw i pokaż zdolności twojego pilota.

Realistyczna grafika w grze Heroes in the Sky sprawia, że kierowanie twoim samolotem jest łudząco realistyczne. W czasie lotu słyszysz odgłosy Twojego silnika i widzisz chmury, które superszybko przeganiasz. Od czasu do czasu pojawi się wróg na niebie, którego oczywiście musisz pokonać. Przy tej okazji udowodnisz twoją zdolność reakcji. Bombarduj wrogich graczy i uczcij zwycięstwo!

Akcja gry przenosi nas w czasy II Wojny Światowej, podczas której przyjdzie nam wziąć udział w podniebnych bataliach. Przystępując do rozgrywki, mamy możliwość opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu, wybierając pomiędzy siłami Aliantów (Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Sowieci) oraz jednostkami wchodzącymi w skład państw Osi (Niemcy, Włochy, Japonia). Tym samym do naszej dyspozycji oddano łącznie blisko 100 maszyn, typowych dla każdego z narodów. Podzielone one zostały według przeznaczenia (bombowce, myśliwce itp.). Podczas rozgrywki zdobywamy punkty doświadczenia, dzięki którym rozwijamy swoje umiejętności zwiększając tym samym parametry postaci. Awanse na wyższe poziomy umożliwiają nam perspektywę korzystania z kolejnych, wcześniej niedostępnych maszyn.

Rozgrywka oferuje czysto zręcznościowy model zabawy i podzielona została na sześć całkowicie odmiennych trybów rozgrywki, wśród których pojawia się zarówno perspektywa walki zespołowej, jak i rywalizacji pomiędzy graczami.

 

Przejdź na stronę gry Heroes in the Sky!


Recenzja

Grywalność
Grafika
Ocena redakcji
Podsumowanie

Heroes in the Sky to jeden z najbardziej interesujących tytułów na rynku MMORPG. Studio GamesCampus stworzyło ciekawe połączenie symulatora lotniczego i sieciowej rozgrywki, gdzie nie liczą się posiadane przedmioty tylko zręczność i zdolności manualne gracza.

Wynik 4.4 ocena