super soldier Symulatory

Super SoldierZagraj w Super Soldier!

Marzysz o karierze zawodowego żołnierza Wojska Polskiego? Już teraz masz szansę sprawdzić, czy spełniasz wymogi. Gra MMO SuperSoldier to szkolenia strzeleckie i nauka przetrwania. One uczynią z ciebie żołnierza wyborowego.

Początkowo jesteś zupełnym żółtodziobem, ale pilnie się uczysz.W MMO SuperSoldier czekają cię liczne szkolenia i nauka przetrwania. W efekcie na polu bitwy pozostaną najwytrwalsi, którzy najszybciej opanują sztukę składania broni, musztry oraz kolektywnych pryszniców. Zagraj za darmo!

Zadaniem gracza w MMO SuperSoldier jest rozwijanie i dbanie o postać żołnierza. Można to robić poprzez różnego rodzaju szkolenia.

Wybór jest naprawdę spory – szkolenie sportowe, szkolenie strzeleckie, szkolenie na sanitariusza, szkolenie na wartownika, czy szkolenie polityczne. Oprócz tego bohater może nauczyć się walki pod ostrzałem, wazeliny, nauki przetrwania, plądrowania oraz zmyślania i uciekania. Zagraj za darmo! Do dyspozycji masz jednego jedynego żołnierza.

Możesz przydzielić go do wojsk lądowych lub morskich i starać się o coraz to wyższe stopnie oficerskie, których jest łącznie 22. Jako zawodowy żołnierz możesz działać w pojedynkę lub zaciągnąć się do batalionu i wspólnie z innymi graczami zdobywać naboje i pieniądze, które są środkami płatniczymi w grze. To dzięki nim możesz wysłać swojego wojownika na szkolenie, zapewnić mu lepszy ekwipunek i broń oraz podwyższyć stopień wojskowy .

 

Przejdź na stronę gry Super Soldier!


Recenzja

Grywalność
Grafika
Ocena redakcji
Podsumowanie

Jeśli chcesz sprawdzić się jako zawodowy żołnierz Wojska Polskiego, zagraj w grę MMO Supersoldier. Zdobywaj wiedzę, staraj się o awans, gromadź wyposażenie.

Wynik 4.3 ocena