top eleven Symulatory

Top ElevenZagraj w Top Eleven!

 

Na początku zabawy tworzymy własną drużynę wybierając jej nazwę, emblemat oraz kolor koszulek. Następnie przechodzimy do właściwego ekranu rozgrywki prezentującego szereg opcji i statystyk podzielonych na tematyczne zakładki. Gracz decyduje o praktycznie wszystkich aspektach zarządzania zespołem. Nasze zadania dotyczą zarówno losów poszczególnych zawodników, jak i całego klubu.

W zależności od naszej wizji możemy wysyłać na treningi konkretnych zawodników, aby poprawić ich umiejętności, a także zmieniać ich pozycje na boisku. Na graczy czekają nie tylko zwykłe mecze ligowe, ale również pucharowe. W trakcie spotkania wydajemy na bieżąco polecenia odnośnie zmian piłkarzy oraz ich postawy na boisku, np. motywując ich do bardziej agresywnych zagrań. Naszymi oponentami są inni użytkownicy i nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmierzyć się ze znajomymi.

W przerwach między kolejnymi meczami dbamy również o kondycję stadionu poprzez zapewnienie odpowiedniego dopływu gotówki. Nadwyżki finansowe możemy przeznaczyć między innymi na transfery zawodników między klubami lub na zakup dodatkowych gadżetów we wbudowanym sklepie.

Top Eleven Football Manager posiada przejrzystą oprawę graficzną. Dominują w niej dwuwymiarowe, kolorowe tabele, ale w trakcie meczu możemy przełączyć się na trójwymiarowy obraz z kamery.

 

Przejdź na stronę gry Top Eleven!


Recenzja

Grywalność
Grafika
Ocena redakcji
Podsumowanie

Top Eleven Football Manager to ciekawa produkcja przeglądarkowa stworzona dla fanów piłki nożnej. Gracze mają szansę wcielenia się w dobrze prosperującego menedżera piłkarskiego, zarządzającego drużyną, która ma szanse osiągnąć wyżyny, jeśli będzie sprawnie prowadzona.

Wynik 4.2 ocena