wartune RPG

WartuneZagraj w Wartune!

 

Wartune to gra, która łączy w sobie naprawdę najlepsze cechy wielu gier, znajdziemy tu typowe elementy jak w grach RPG, a także element strategiczny, ponieważ będziemy musieli zadbać o rozbudowę naszego miasta. Naszym głównym zadaniem po wcieleniu się w jednego z walecznych bohaterów Balenoru, będzie pokonanie tysięcy wrogów by ostatecznie przezwyciężyć boga z pod ciemnej gwiazdy o imieniu Yaros.

Świat gry Wartune jest obfity w przeróżnego rodzaju krajobrazy, począwszy od pustyni, poprzez leśne krainy jak również zniszczone wojną wielkie połacie ziemi, które w sposób dosadny oddają dramaturgię wszelkich prowadzonych wojen.

Aby walczyć z wszelkimi przeciwnościami losu będziemy mieli do wyboru już na samym początku jedną z trzech dostępnych w grze klas. Pierwsza z nich ot oczywiście rycerz. Każdy rycerz, w każdej praktycznie grze potrafi przetrwać bardzo wiele, a to dzięki odporności i dużej ilości punktów życia. Druga klasa to łucznik. To pośrednik pomiędzy rycerzem, a magiem, trzecią klasą postaci. Łucznik ma średni poziom ataku, ale także średnie atuty defensywne. Natomiast Mag potrafi zadawać dzięki swojej magii naprawdę poważne obrażenia, potrafi także leczyć, jednak jego największą wadą jest bardzo niski stopień obrony.

Rozgrywka może bardzo przypominać nam grę Heroes of Might and Magic, ponieważ rozgrywka w Wartune jest stworzona na tej samej zasadzie co właśnie w tej grze, turowo. Do naszej postaci dołączą także różnego rodzaju pomocnicy, którzy zawsze będą nam pomagali. Szereg różnych jednostek, począwszy od ułanów, poprzez kapłanów i paladynów, a skończywszy nawet na gryfach i aniołach, to one będą stanowiły nasz główny rdzeń podczas walki z wrogami.

Mnóstwo zadań, mnóstwo specjalnych lokacji w których będziemy musieli wypełnić różnego rodzaju trudne misje to tylko część zalet tej gry, która wciągnie na pewno każdego!

Przejdź na stronę gry Wartune!


Recenzja

Grywalność
Grafika
Ocena redakcji
Podsumowanie

R2Games to producent nowości na rynku gier mmo dostępnych na przeglądarki, chodzi o grę Wartune. Studio R2Games wyniosło się na szczyt,  w 2011 roku dzięki Crystal Saga, która w danej chwili przeżywa drugą młodość. Czy Wartune stanie się równie popularnym tytułem jak Crystal Saga?

Wynik 4.4 ocena