wesola osada Przygodowe

Wesoła OsadaZagraj w Wesoła Osada!

 

Zagraj za darmo w grę MMO Wesoła Osada. Wioska, w której mieszkasz, żyje w dostatku, ale aby było tak dalej, musisz dbać, żeby twoi mieszkańcy zawsze byli bezpieczni i mieli, co jeść. Pamiętaj, że nie jesteś sam, ludzie chętnie ci we wszystkim pomogą w zamian za jadło.Gra MMO Wesoła Osada to nie tylko sadzenie roślin i zbiory, ale też możliwość budowania i zdobywania doświadczenia i punktów.

Twoją wioskę atakują Rzymianie. Musisz pokazać im gdzie jest ich miejsce. W Wesołej Osadzie, czeka cię fajna zabawa. Zadbaj o pomyślność wioski.

W MMO Wesoła Osada na początku naszej rozgrywki musimy wybrać swoją postać, ale tutaj jest sprawa prosta, bo stajemy po prostu przed wyborem płci postaci.

Do naszych zadań będzie robienie wszystkiego, aby jak najbardziej uprzykrzyć i podbój naszych ziem rzymianom. Zaczniemy od blokady budowy akweduktu.

Rzymianie są przebiegli i wysyłają swoich szpiegów ukrytych w konarach drzew i innych przedmiotach, musimy ich jak najszybciej wykryć i dać im popalić. Następnie wybrać wystarczy przywódcę wioski, który zadba o porządek i dostatek. Zagraj za darmo!

 

Przejdź na stronę gry Wesoła Osada!


Recenzja

Grywalność
Grafika
Ocena redakcji
Podsumowanie

Przenieś się w samo serce prastarego lasu, gdzie odkryjesz antyczny sekret radości w grze MMO Wesoła Osada. Zadbaj o szczęście mieszkańców Hibernii.

Wynik 4.2 ocena